Mobil
Mobil™
Teklif AlFormu Doldur
Malzeme Güvenliği
Bilgi Formuİncele
Mobil™ Yağları
Tavsiye RehberiDetaylı Bilgi
Mobil™
Car Care TavsiyeDetaylı Bilgi
Mobil™
Ürün Broşürleriİncele
Mobil1 Harita
Size en yakın
Mobil 1™ CenterBurada Ara
Başarı HikayeleriTümünü Gör

Nuto H Serisi Hidrolik Yağlar

Ürün Tanımı

Nuto H Serisi yağlar, aşırı olmayan çalışma koşullarına maruz kalan ve aşınma önleyici yağlara ihtiyaç duyulan endüstriyel ve hareketli hizmet uygulamaları için tasarlanmış iyi kalitede aşınma önleyici hidrolik yağlardır.

Etkili oksidasyon direnci ve kimyasal kararlılıkları, hafiften ağır şartlara kadarki tüm uygulamalarda bu yağlara uzun hizmet ömrü sağlar.

 

Özellikleri ve Faydaları

Pompa aşınmasını azaltarak pompa ömrünü uzatmaya yardımcı olan iyi aşınma önleme performansı

Nemin sistem parçaları üzerindeki olumsuz etkisini azaltan korozyon koruması

Suyun bulunduğu durumlarda bile filtre tıkanmasını önleyen filtrelenebilme özelliği

 

Kullanım Yerleri

Dişli, kanatlı, radyal ve aksiyel piston pompaları kullanan ve hafif aşınma önleyici özelliklerin talep edildiği dişli ve yatakları içeren sistemler

Hidrolik yağ kontaminasyonu veya kaçaklarının önlenemediği durumlar

Az miktarda suyun kaçınılmaz olduğu uygulamalar 


Sağlık ve Güvenlik

Bu ürün ile ilgili sağlık ve güvenlik önerileri Ürün Güvenlik Bilgi Formunda (MSDS) verilmiştir: http://www.msds.exxonmobil.com/psims/psims.aspx

Aksi belirtilmedikçe, burada kullanılan tüm ticari markalar ExxonMobil Corporation veya yan kuruluşlarından birinin ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır.

http://www.mobiloil.com.tr


Tipik Özellikler, olağan üretim toleransı ile elde edilen ürünlere özgüdür ve herhangi bir spesifikasyon teşkil etmez. Olağan üretim sırasında ve farklı karışım yerlerinde, ürün performansını etkilemeyen sapmalar meydana gelebilecektir. İşbu belgedeki bilgiler herhangi bir bildirim yapılmaksızın değiştirilebilir. Ürünlerin hepsi yerel olarak mevcut bulunmayabilir. Daha fazla bilgi için yerel ExxonMobil temsilcinizle irtibata geçiniz veya www.exxonmobil.com internet sitesini ziyaret ediniz.

ExxonMobil aralarında ticari unvanları Esso, Mobil veya ExxonMobil kelimelerini içerenler de dahil birçok iştirakten ve bağlı şirketten meydana gelmektedir. İşbu belgede bulunan hiçbir husus, yerel tüzel kişilerin kurumsal olarak ayrı tüzel kişiler olduğunu geçersiz veya hükümsüz kılmamaktadır. Yerel faaliyetlere ilişkin sorumluluk yerel ExxonMobil iştiraklerine aittir.

Mapa Petrol A.Ş. - Mobil Madeni Yağ Yetkili Distribütörü - Ankara Konya Kayseri Samsun Madeni Yağ